Kredyt konsolidacyjny Bank BPH SA

Bank BPH SA

Oferta on-line

Bank BPH SA
Zmienisz dotychczasowych kilka rat na jedną niższą z kredytem konsolidacyjnym Banku BPH, a dodatkowo dostaniesz jeszcze gotówkę na dowolny cel.
Najważniejsze parametry Bank BPH SA:
Kwota kredytu: do 120000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie: od 16 do 19.65 %
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy (8 lat)
Ubezpieczenie:
Inne:
Minimalny wymagany dochód: 725 PLN netto
Prowizja: do 5 %
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o Bank BPH SA, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: Mirek
Mam tutaj kilka pytań na temat kredytu konsolidacyjnego, chociażby ten na tej stronie prezentowany kredyt konsolidacyjny oferowany pre Bank BPH. Mam kilkadziesiąt złotych długów w postaci kredytu samochodowego, kredytu gotówkowego i na 3 kartach kredytowych. Nie posiadam takich dochodów, aby teraz sobie pozwolić na spłatę tych zobowiązań kredytowych/. Zastanawiałem się natomiast nad kredytem konsolidacyjnym, który otrzymam, ponieważ posiadam nieruchomość, w której nie mieszkam, ale wynajmuję innym ludziom. Nie ma z tego wynajmu wielkich profitów, ale nie opłaca mi się teraz sprzedać tej nieruchomości wartej ponad 200 000 złotych, ponieważ wpadnę w podatek dochodowy. Co radzicie, jaki kredyt konsolidacyjny polecacie, na co najbardziej mam zwrócić uwagę pry podpisaniu umowy kredytowej kredytu konsolidacyjnego?
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.